KREATYWNY OBIEKT MULTIFUNKCYJNY zaprasza dzieci w wieku 6 - 12 lat na aktywny i twórczy wypoczynek


 

KREATYWNY OBIEKT MULTIFUNKCYJNY zaprasza dzieci w wieku 6 - 12 lat na aktywny i twórczy wypoczynek!

Od 8 do 12 lipca w KOM realizowane będą letnie warsztaty artystyczne dla dzieci, w części dofinansowane przez Urząd Gminy Milicz. Dzieci pod okiem profesjonalnych animatorów przygotowywać będą spektakl teatralny. Zapisy od 25.06.2013 r. pod nr telefonu 661 942 304 lub e-mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  


Centrum Informacji Turystycznej
w Miliczu


pl. Ks. E. Waresiaka 7, Milicz
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 71 38 30 035